Z pasją o komunikacji!
Gdzie najczęściej dochodzi do wypadków we Wrocławiu?

Apartamenty Central Park Wrocław to nie tylko luksusowe mieszkania, ale wyjątkowy styl życia skrojony na miarę Twoich potrzeb. Nowoczesny design, przestronne tarasy z widokiem na panoramę miasta i funkcjonalne rozkłady apartamentów to tylko niektóre z atutów tej prestiżowej inwestycji. Apartamenty Central Park Wrocław redefiniują standardy luksusu, łącząc w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiż w niezrównanym stylu życia.

Unikalne atuty, które Cię zachwycą

Wyjątkowe cechy tego ekskluzywnego kompleksu obejmują innowacyjne rozwiązania, takie jak zaawansowany system smart home, zapewniający pełną kontrolę nad mieszkaniem, oraz panoramiczne okna, które otwierają przestrzeń na niepowtarzalne widoki miasta. Ponadto, oferta uzupełniona jest o tężnię solankową, stację naprawy rowerów oraz postarzalnię win, co sprawia, że życie tutaj jest nie tylko luksusowe, lecz także pełne wyjątkowych doświadczeń.

 • System smart home - Ciesz się komfortem i wygodą sterując swoim apartamentem za pomocą smartfona lub tabletu.
 • Panoramiczne okna - Odkryj zapierające dech w piersiach widoki na Wrocław z salonu swojego apartamentu.
 • Tężnia solankowa - Relaksuj się i poprawiaj swoje zdrowie w strefie wellness z tężnią solankową.
 • Stacja naprawy rowerów - Dbaj o środowisko i wygodnie przemieszczaj się po mieście na rowerze - stacja naprawy rowerów ułatwi Ci codzienne dojazdy.
 • Postarzalnia win - Dla koneserów wina przygotowaliśmy specjalną postarzalnię, w której możesz przechowywać swoje kolekcje w idealnych warunkach.

Wyróżnij się na tle konkurencji

Nowoczesny apartamentowiec Central Park Wrocław oferują więcej niż konkurencyjne luksusowe inwestycje w mieście. Apartamenty Central Park Wrocław wyróżniają się nie tylko swoją wysoką jakością wykończenia i wyjątkowymi udogodnieniami, ale także doskonałą lokalizacją oraz bogatym zestawem usług dla mieszkańców, co czyni je niekwestionowanym liderem na rynku nieruchomości ekskluzywnych w Wrocławiu. Postaw na prestiż i komfort życia na najwyższym poziomie.

Kępa Mieszczańska we Wrocławiu

Apartamenty na sprzedaż usytuowane są na Kępie Mieszczańskiej, wyspie na Odrze z bogatą historią sięgającą XIII wieku. To tutaj, w otoczeniu zieleni i zabytków, poczujesz klimat dawnego Wrocławia, a jednocześnie będziesz blisko tętniącego życiem centrum miasta. Kępa Mieszczańska, na której znajdują się Apartamenty Central Park Wrocław, ma bogatą historię sięgającą głęboko w przeszłość Wrocławia. Jest to nie tylko centralne serce miasta, ale także miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, tworząc wyjątkową atmosferę. Lokalizacja apartamentów w tym historycznym miejscu dodaje im niepowtarzalnego uroku i znaczenia dla mieszkańców.

Nagrody i wyróżnienia dla Gradi Invest

Firma Gradi Invest, deweloper Apartamentów Central Park Wrocław, słynie z rzetelności, uczciwości i budowania prestiżowych inwestycji. Nagrody w prestiżowym konkursie European Property Awards są potwierdzeniem wyjątkowego charakteru tej realizacji.

Apartamenty Central Park Wrocław - to coś więcej niż luksusowe mieszkania. To prestiżowy adres, wyjątkowy styl życia i gwarancja satysfakcji.

Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj szczegóły oferty!

Zadzwoń: +48 123 456 789

Odwiedź nas: https://centralpark.pl

Zamieszkaj w Apartamentach Central Park Wrocław i poczuj magię luksusowego życia w sercu miasta!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
 • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

  W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


 • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

  Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


 • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

  W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Luksusowe apartamenty w centrum Wrocławia - sprawdź ofertę developera