Z pasją o komunikacji!

1. Wszystkie fotografie znajdujące się na stronie są własnością ich autorów i nie zezwala się na ich kopiowanie.

 

2. Odstępstwo od kopiowania zdjęć może nastąpić jedynie po napisaniu pisemnej prośby na adres e-mail portalu. Fotografia po uzgodnieniu zostanie wysłana w oryginalnym rozmiarze na wskazany adres e-mail. Należy pamiętać, że nadal należy ona do jej autora i jest udostępniana na określonych w e-mail'u warunkach.

 

3. Nie zezwala się na kopiowanie materiałów tekstowych znajdujących się na stronie bez zgody autora.

 

4. Redaktorzy zastrzegają sobie prawo do błędów, które mogą wystąpić na stronie.

 

5. Przy pisaniu wiadomości do osób z naszej redakcji należy zachować odpowiednią kulturę i szacunek. Za wszystkie niecenzuralne wiadomości zostaną wyciągnięte konsekwencje.

 

6. Osoby chętne do współpracy są mile widziane i proszone o wyrażenie swych chęci przez kontakt e-mail'owy.

 

7. Redakcja portalu nie odpowiada za treść umieszczanych na stronie reklam.

 

8. Redakcja portalu nie odpowiada za treść umieszczanych przez użytkowników komentarzy. Są to ich prywatne opinie. Niestosowne komentarze będą usuwane.

 

9. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie należą do ich właścicieli.

 

10. Wszystkie osoby, które są na zdjęciach, znalazły się na nich przypadkowo. Jeżeli ktoś się zauważył i koniecznie nie chce być na fotografii prosimy o kontakt przez adres e-mail.

 

11. Każdy oglądający stronę jest zobowiązany do przestrzegania powyższych zasad.

 


PRZEPISY PRAWNE

Wszystkie dane zawarte na stronie podlegają ustawie z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie nazwy, znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli z korzyścią dla nich.

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Regulamin strony