Z pasją o komunikacji!

Z powodu prac związanych z budową kolektora deszczowego w obrębie pętli tramwajowej Księże Małe, 9 kwietnia 2017 (w niedzielę) linie 3 i 5 zostaną skierowane objazdem.

Będą dojeżdżać do pętli ZOO (do przystanku Galeria Dominikańska po trasie). Dojadą tam trasą - pl. Społeczny, most Grunwaldzki, Rondo Reagana, Skłodowskiej-Curie, Wróblewskiego (jak linia 4).

Do pętli Księże Małe będzie można się dostać dzięki linii 703, która zastąpi obie linie tramwajowe. Kursy będą się odbywać z częstotliwością 10-minutową. Trasa, jak przy wcześniejszych zamknięciach, to Księże Wielkie (pętla linii 134) - Galeria Dominikańska - (przystanek zlokalizowany pod PZU, przy przystanku dla D i N jadących w stronę Psiego Pola).

Zmianę planuje się jedynie na niedzielę. Już następnego dnia tramwaje na liniach 3 i 5 będą kursować normalnie.

(opracowano na podstawie: WTr UM)

Raport specjalny: Zmiany w komunikacji miejskiej
  • Remont nawierzchni na rondzie Reagana

    W sobotę 4 czerwca 2022 r. rozpocznie się remont nawierzchni na rondzie Reagana przy peronie 1 i 2. W związku z tym swoje trasy zmienią linie tramwajowe 1, 2, 10, 33 i 70 oraz autobusowe C, D, 111,...


  • Zamknięcie mostu Piaskowego i otwarcie Pomorskiej

    Od dnia 28 maja 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmian tras linii tramwajowych i autobusowych. Szczegóły znajdują się poniżej.


  • Zmiany tras linii 8, 9, 11, 17 i 23

    W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szyn w torowisku przy moście Piaskowym, tylko w dniach 28-29 maja 2022 roku (sobota-niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany...


Raport specjalny: #TORYwolucja

Budowa kolektora deszczowego na Księżu Małym